Kontoret kommer att vara semesterstängt under vecka 29 & 30

Kontakt

Telefon: 021-440 21 00
E-post: info@novareko.se

Novareko Redovisning AB
Retortgatan 6
721 30 Västerås

*” anger obligatoriska fält

Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Vi som
jobbar här

Marie Forslund

Auktoriserad Redovisningskonsult

Tel: 021-440 21 01
E-post: marie@novareko.se

Birgitta Embretsson

Auktoriserad Redovisningskonsult

Tel: 021-440 21 07
E-post: birgitta@novareko.se

Anci Ahlström

Auktoriserad Redovisningskonsult

Tel: 021-440 21 04
E-post: anci@novareko.se

Christine Åhlberg

Auktoriserad Redovisningskonsult

Tel: 021-440 21 05
E-post: christine@novareko.se

Emelie Johnsson

Redovisningskonsult

Tel: 021-440 21 03
E-post: emelie@novareko.se

Claudia Piva

Redovisningskonsult

Tel: 021-440 21 06
E-post: claudia@novareko.se

Jessica Isacsson Persson

Administratör

Tel: 021-440 21 02
E-post: jessica@novareko.se

Vi är auktoriserade

Novareko är stolta över att vara en auktoriserad redovisningsbyrå enligt Sveriges Redovisningskonsulters Förbund (SRF). Detta innebär att vi uppfyller SRF:s höga krav på professionalism, etik och kvalitet i allt vi gör. Som auktoriserad byrå är vi dedikerade till att erbjuda våra kunder den bästa möjliga servicen och rådgivningen inom redovisning och ekonomi.